Вітаю Вас Гість!
Середа, 20.09.2017, 19:32
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 171

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Календар

«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Архів записів

Друзі сайту

Учнівські досягнення

          

                                                                                     

Досягнення учнівського колективу 

 2015-2016 навчальний рік:

Призери районної олімпіади з української мови та літератури, зарубіжної літератури та російської мови: Тертична Д. (11 клас) з української мови та літератури (вчитель Тертична І.М..) та Назаренко Я. (10-А клас) з російської мови і літератури (вчитель Гладун Л.Я.). Результативною була участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті робіт учнів-членів МАН: Тертична Д. (11 клас) виборола І місце в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, Назаренко Я. (10-А клас) стала призером ІІ етапу цього конкурсу, вчитель Тертична І.М..  Тертична Д. (вчитель Гладун Л.Я.) є переможцем районної Інтернет-олімпіади з російської мови та літератури, учасникобласної олімпіади.. Учениця 6-Б класу Кущенко С.(вчитель Тертична І.М.) стала переможцем районного конкурсу юних авторів «Тарасовими шляхами»,  Пономаренко Ю. (6-Б клас), вчитель Тертична І.М.,  та Мартинюк Ю.(7-Б клас), вчитель Забіяка Г.П., посіли відповідно ІІІ та ІV місця цього конкурсу. Мостіпан В. (8-А клас), вчитель Забіяка Г.П., виборов ІІІ місце у районному етапі конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика. Призерами Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» стало 54 учні школи, з них 19 учнів – переможці Всеукраїнського та регіонального рівнів.

Призери районних та обласних олімпіад з історії та правознавства: Глизь Д. (10-Б клас), Лось В. (9-А клас)  з правознавства та Назаренко Я. (10-А клас) з історії, Гавриленко О.(11 клас) – призер районної олімпіади з правознавства, вчитель Пономаренко А.В.. Переможцями обласного етапу конференції «Герої не вмирають» стали Кошман А. та Глизь Д. (10-Б клас). У Міжнародному учнівському конкурсі юних істориків «Лелека» учні школи вибороли 3 срібних та 8 бронзових сертифікатів.

Переможцем районного та обласного етапів Всеукраїнського захисту робіт учнів-членів МАН з біології стала Коваленко В. (9-А клас), вчитель Гладун Н.І..

Переможці районних та обласних олімпіад з математики та астрономії: учениця 10-Б класу Глизь Д. (вчитель Глизь Н.М.) та учень 8-А класу Мостіпан В. (вчитель Щербина О.П.) посіли ІІІ місце у районній олімпіаді з математики, учень 8-А класу Гладун І. (вчитель Гладун Н.І.) виборов І місце в обласній Інтернет-олімпіаді та ІІ місце на обласному етапі предметної олімпіади з біології, Грабова К. (11 клас), вчитель Лимаренко В.І., посіла ІІІ місце в  районній олімпіаді з астрономії. Гладун І. (8-А клас) – призер Всеукраїнського конкурсу «Галерея кімнатних рослин», а Васілєвська В. нагороджена дипломом за участь в обласному конкурсі юних дослідників «Сосна як лікарська рослина».

                                Досягнення в учнівських конкурсах (2015-2016 н.р.):                                                    

Учні школи були активними учасниками Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», в якому взяли участь 87 учнів (відмінний результат – 4 учень, добрий результат – 34).

Учасниками фізичного конкурсу «Левеня» були 37  учні, з них сертифікати з відмінним результатом отримали 3 учні, з  добрим - 17 учнів (вчитель Лимаренко В.І.). У Всеукраїнському природничому конкурсі «Колосок» взяло участь 19 учнів, з них золотий  колосок отримали 13 учнів, срібний - 8 учнів.

Учні школи були активними учасниками Всеукраїнських конкурсів з англійської мови «Грінвіч» взяли участь 26 учнів. За результатами конкурсу учні отримали 2 золотих сертифікати та 6 срібних.  У Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Пазл» взяли участь 11 учнів. Отримали сертифікати обласного рівня 2 учні, ІІ та ІІІ місце, 9 сертифікатів учасника.

Спортивні досягнення учнів школи: І  командні місця в районних спартакіадах з чоловічого футболу та волейболу, у змаганнях «Старти надій», ІІ загальнокомандне місце з шахів та шашок . В особистому заліку є призові на районних змаганнях місця з шахів та шашок, в легкоатлетичних видах змагань, а учень 11 класу Глухинський Б.(вчитель Ненада І.М.) виборов ІІ місце на обласній спартакіаді у потрійному стрибку.

Призером обласного конкурсу малюнків «Бюджет країни очима дитини» стала Мороз М.(5-А клас),  вчитель Чикаленко Р.В., переможцями районного фестивалю-конкурсу «Мистецький дивокрай Черкащини» -  Пономаренко А.(10-А клас) та Кошева А. (6-Б клас),  Пономаренко А.  виборола перемогу на обласному етапі цього конкурсу, вчитель Гладун Т.В.. Учні школи активні учасники  сільських конкурсів та концертів.

Творчо обдарована молодь брала участь у районних та обласних конкурсах читців-декламаторів, музичних та танцювальних турнірах. У районному конкурсі проектів Ліги старшокласників взяли участь учениці10-Б  Курінцева Д., Глизь Д., Кошман А. з проектами «7 духовних святинь малої Батьківщини», та «Мій ідеал громадянина-патріота», а Хряпак Є.(11 клас) підготувала проект «Щоденник добрих справ».

 

Досягнення учнівського колективу

 2014-2015 навчальний рік:

Призерами районної олімпіади стали: Тертична Д. (10-Б клас) з української мови та літератури (вчитель Коломієць Н.І.) та російської мови і літератури (вчитель Гладун Л.Я.). Результативною була участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті робіт учнів-членів МАН: Тертична Д. (10-Б клас) та Назаренко Я. (9-А клас), вчитель Тертична І.М. вибороли ІІІ місце на районному етапі конкурсу з української мови; Тертична Д. є призером конкурсу в секції російської мови.

Учениці 5-Б класу Пономаренко Ю. та 11 класу Чернова Т. посіли ІІ місце в районному конкурсі юних авторів «Тарасовими шляхами», Кущенко С. 5-Б клас – ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі творів «Людина і ліс». Призерами Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» стало 48 учні школи, з них 4 учні – переможці Всеукраїнського та регіонального рівнів.

Призерами районних та обласних олімпіад стали: Лось Л. (11 клас)  з правознавства та Назаренко Я. (9-А клас) з історії, вчитель Пономаренко А.В.. Призером районної  предметної олімпіад з географії стала Тертична Д. (10-Б клас), вчитель
Гнідаш О.А..

Переможцем на районному та обласному етапах Всеукраїнського захисту робіт учнів-членів МАН з біології стала Абрамчук А. (11 клас). Учениці 10-Б класу Гавриленко О. та 9-Б класу Глизь Д. посіли ІІІ місце у районній олімпіаді з математики, учениця 9-А класу Назаренко Я. – ІІІ місце в районній олімпіаді з біології.

Досягнення в учнівських конкурсах (2014-2015 н.р.):

Учні школи були активними учасниками Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», в якому взяли участь 99 учнів (відмінний результат – 1 учень, добрий результат – 53). Учасниками фізичного конкурсу «Левеня» були 34  учні, з них сертифікати з  добрим результатом отримало 10 учнів (вчитель Лимаренко В.І.). У Всеукраїнському природничому конкурсі «Колосок» взяло участь 36 учнів, з них золотий та срібний колосок отримали 30 учнів.

Учні школи були активними учасниками Всеукраїнських конкурсів з англійської мови  «Грінвіч» та «Пазл». У Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Грінвіч» взяли участь 10 учнів. За результатами конкурсу учні отримали 2 золотих сертифікати та 1 срібний.  У Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Пазл» взяли участь 16 учнів. Отримали сертифікати обласного рівня ІІІ місце – 1 учень, 15 сертифікатів учасника.

У Міжнародному учнівському конкурсі юних істориків «Лелека» учні школи вибороли 5 срібних та 16 бронзових сертифікатів, у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі правознавців «Кришталева сова» здобуто 1 золотий, 4 срібних та 3 бронзових сертифікати.

Спортивні досягнення учнів школи: ІІІ  командні місця в районних змаганнях з легкої атлетики, жіночого футболу та «Старти надій», І командне місце з волейболу, в особистому заліку є призові місця з шахів та шашок, в легкоатлетичних видах змагань.

 

Призером обласного конкурсу малюнків «Я хочу жити в якісному світі» стала Колісник К. (4-А клас); в районних конкурсах «Я пишаюсь тим, що я українець» Прядка О. (2-А клас), «Людина і ліс» – Кравченко К. (2-Б клас), Колісник К. (4-А клас), «Майбутнє країни у мріях дитини» – Гончаренко С. (7-Б клас). Учні школи активні учасники загально сільських конкурсів та концертів.