Інформація про заходи 2019

Інформація про заходи, проведені бібліотекарем Руськополянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Ракіто Н.І., в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

У 2016 році третій Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек проходив під гаслом «Книга і читання- важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів».

Завдання місячника- сприяти зростанню престижності читання як культурної цінності, використанню потужного виховного потенціалу української літератури, застосуванню сучасних підходів з прищеплення навичок читання, залучення нових користувачів до бібліотеки.

У закладі протягом жовтня місяця були проведені різні заходи.

Так 05.10.16 року відбулася зустріч з членами літературного об*єднання «Провесінь». Учні 1, 4 класів із задоволенням зустрічали гостей, слухали твори авторів, жваво брали участь у обговоренні.

     

   Протягом місяця була організована благодійна акція « Подаруй бібліотеці книгу з власним автографом». Бібліотека поповнилась новими цікавими книгами та журналами.

  

  До Дня українського козацтва була представлена виставка «Козацька слава України» та проведена вікторина «Містер захисник» ( 13.10.16)

 Був проведений конкурс для учнів 1-5 класів «Ми читаємо і малюємо». Діти із задоволенням створювали ілюстрації до прочитаних творів, зокрема казок. Навіть учні 1 класу із захопленням згадували прочитані казки та зображували героїв.

Було презентовано книжки,що надійшли до бібліотек

У групі продовженого дня було проведено захід у формі гри «Спробуй казку відгадати»

Діти відгадували героїв казок, а також знайомилися з новими

казками

.