Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 14.12.2018, 18:27
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 203

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

VІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015»

12-14.03.2015 працювала  VІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015»,  яка проходила у Київському Палаці дітей та юнацтва. Під час виставки учасники мали змогу ознайомитися із досвідом роботи освітян України, обмінятися досвідом, ознайомитися із сучасними технологіями навчання. Серед представників Черкаського району був колектив нашої школи (Валентина Денисюк, директор школи, Надія Глизь, заступник директора з навчально-виховної роботи)  У своєму доробку презентували матеріали з досвіду роботи  навчального закладу, інноваційні технології, які впроваджуються у навчально-виховний процес. Робота педагогічних працівників Руськополянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 нагороджена дипломом. Доробок нашої школи занесений до міжнародного каталогу.

У даній роботі узагальнено результати моніторингових досліджень якості освіти у навчально-виховному закладі. Рекомендовано керівникам навчальних закладів, управлінцям, педагогічним працівникам.

Якість освіти пов’язують із результативністю навчально-виховного процесу, зокрема якістю навчальних досягнень учнів, основним засобом вивчення якої є моніторинг, система інструментарію якого здатна оцінити ефективність навчального процесу та передбачити позитивні кроки її підвищення.

Моніторинг в Руськополянській  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 - це неперервне відстеження за функціонуванням і розвитком системи шкільної освіти та її окремих елементів з метою своєчасного прийняття  управлінських рішень на основі зібраної інформації та педагогічного прогнозу щодо подальшого їхнього розвитку.

 

Проведення діагностичних контрольних робіт на початку і в кінці навчального року стало одним з основних методів вивчення рівня навчальних досягнень учнів усіх класів з усіх предметів, що здійснюється в системі моніторингу якості освіти. Застосування єдиного моніторингу в школі дозволило уніфікувати контроль навчального процесу, що сприяло  створенню єдиного інформаційного простору, а також проводити корекційну індивідуальну роботу з учнями та педагогами.

Регулярне проведення моніторингових досліджень дає змогу дослідити динаміку змін показників якості засвоєння змісту навчання, а тривалість відстеження об’єктів моніторингу – встановити залежність від певних чинників та умов.

Саме моніторингові спостереження допомагають у правильному річному плануванні роботи навчально-виховного закладу протягом кожного року та на перспективу.

Забезпечення наступності переходу учнів з  початкової до основної школи вдало проводиться завдяки застосуванню різних напрямків моніторингових досліджень.

Адміністрація школи та психологічна служба допомагають виявляти та розвивати здібності  обдарованих учнів, проводити методичну роботу з педагогами, аналізувати результативність успіхів кожної обдарованої дитини, проводити аналіз результативності успіхів кожного обдарованого учня в позаурочній діяльності завдяки моніторинговим дослідженням роботи з обдарованими дітьми.

 Отримана інформація про відвідування, завдяки порівняльним дослідженням, допомагає адміністрації та класним керівникам правильно планувати систему навчально-виховної роботи для підвищення успішності в  класах протягом визначеного періоду часу.

Висновки моніторингу оформлюються в схемах, графіках, таблицях, обговорюються на педагогічних радах, засіданнях методичних об’єднань, батьківських загальношкільних та класних зборах. Вони складають основу річного планування. На основі результатів моніторингу адміністрація школи керує якістю освіти в загальноосвітньому закладі, розвиває творчий потенціал педагогів, будує індивідуальну траєкторію подолання низького рівня освіти з різними учасниками навчально-виховного процесу.

 

Бажаємо успіхів у подальшій праці, творчих здобутків, нових досягнень!

 

Категорія: Мої статті | Додав: serogasv (18.03.2015)
Переглядів: 158 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: